Hakkımızda

1986 yılında Rize'nin iyidere ilçesinde faaliyetine başlayan firmamız kurulduğunda 3.5 ton olan günlük yaş çay işleme kapasitesini günümüzde 60 tona çıkarak gelen talepleri karşılamaktadır.

her geçen yıl kapasitesini artırmaktadır.. TS-EN ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlayan firmamız, ürünlerini Uluslararası standartlarda, hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretmektedir.. 1.300 müstahsilimizin yaş çay alımını gerçekleştirerek bölge ekonomisine katkıda bulunan firmayız.

1 Gıda Mühendisi ve 15 kişilik ekibiyle büyük bir özen ve titizlikle daha iyiyi üretmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Sorumluluk anlayışını sadece çalışanları ve müstahsiliyle sınırlı tutmayan Kıvam Çay, içinde yaşadığımız toplumun ihtiyaçlarına karşı duyarlılığını kurulduğu günden bu yana muhafaza etmektedir.

1986'ten itibaren güvenilir bir şirket olarak sektörde var olan Kıvam Çay; sahip çıktığı ilke ve değerleriyle, standartlara ve insan sağlığına gösterdiği özenle, yenilikçi yaklaşımı, rekabetçi yapısı ve kalitesi ile adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.